Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αρχαιρεσιών της 7ης και 8ης Ιουνίου 2011 για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων, καθώς και των εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο ως ακολούθως:
Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 862

ΕΓΚΥΡΑ: 804 ΑΚΥΡΑ: 25 ΛΕΥΚΑ: 33

Έλαβαν:
Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

 
ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     251     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     189     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     181     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ     180     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ     165     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ     141     ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ     140     ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ
ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     118     ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ     95     ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     73     ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΜΠΑΡΑΖΙΑΝ ΧΟΒΣΕΠ     66      
ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ     40      

Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

 
ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)     255     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ     247     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ     196     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ     189     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ     167     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ     155     ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ     133     ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     131     ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     69     ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Β. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FΜ

ΤΣΙΦΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

Ψήφισαν: 11

Έγκυρα: 10

Λευκά-Άκυρα: 1

Έλαβε:
   
ΤΣΙΦΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 10
   

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΤΣΙΦΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
   

 

902 TV
   

ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
   

Ψήφισαν: 9

Έγκυρα: 8

Λευκά-Άκυρα: 1

Έλαβε:
   

ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 8
   

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
 

ALTER
   
ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
 
ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
 

Ψήφισαν: 101

Έγκυρα: 95

Λευκά-Άκυρα: 6

Έλαβαν:
   

ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 35

ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 60

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  

REAL FM
   

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   
Ψήφισαν: 2

Έγκυρα: 2

Λευκά-Άκυρα: 0

Έλαβε:
   
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2

 
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   

REAL NEWS
   

ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ψήφισαν: 8

Έγκυρα: 8

Λευκά-Άκυρα: 0

Έλαβε:
   

ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   

ΕΞΕΔΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
   

ΓΕΩΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

ΠΑΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   
Ψήφισαν: 0

Έγκυρα: 0

Λευκά-Άκυρα: 0

Έλαβαν:
   

ΓΕΩΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0

 
ΠΑΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0  

ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙ
  

ΗΜΕΡΗΣΙΑ
   

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   
Ψήφισαν: 10

Έγκυρα:  10

Λευκά-Άκυρα: 0

Έλαβε:
   

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 10

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

ΝΕΤ
   

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
   
Ψήφισαν: 75

Έγκυρα: 58

Λευκά-Άκυρα: 17

Έλαβαν:
   

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 26  

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΡΑΔΙΟ 9
   

ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ

Ψήφισαν: 1

Έγκυρα: 1

Λευκά-Άκυρα: 0
   
Έλαβε:
   

ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ 1  

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Η ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ

ΣΚΑΪ TV
   

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  
Ψήφισαν: 49

Έγκυρα: 44

Λευκά-Άκυρα: 5

Έλαβαν:
   

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30 

ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14
 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   

ΤΟ ΒΗΜΑ
   

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
 
Ψήφισαν: 79

Έγκυρα: 59

Λευκά-Άκυρα: 20

Έλαβαν:
   

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 31

ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 28
 
   

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
 

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:
   

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 
Ψήφισαν:165

Έγκυρα: 136

Λευκά-Άκυρα: 29

Έλαβαν:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 52

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

 
 
Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
TAGS