Οι υποψήφιοι του Τέρενς Κουίκ

Οι υποψήφιοι του Τέρενς Κουίκ

Aνακοινώθηκαν τα ονόματα όλων των υποψηφίων του συνδυασμού «Μακεδονία Θράκη Ελλάδα μας» του οποίου ηγείται ο βουλευτής Επικρατείας των ΑΝΕΛ, Τέρενς Κουίκ.

Αναλυτικά:

Υποψήφιος Περιφερειάρχης
Κουϊκ  Τέρενς-Νικόλαος του Φίλιππα

Υποψήφιοι Αντιπεριφερειάρχες ανά Περιφερειακή Ενότητα είναι οι εξής:

1. Χατζηθεοδωρίδης Ηρακλής του  Χαραλάμπου.
     Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης για την Περιφερειακή Ενότητα Δράμας.  
 2. Ουζουνίδης Μαρίνος του  Δημητρίου.
       Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης για την Περιφερειακή Ενότητα Έβρου.  
 3. Γκανιάτσου –Ελευθεριάδου Στυλιανή του Σπυρίδωνος.
       Υποψήφια Αντιπεριφερειάρχης για την Περιφερειακή Ενότητα Καβάλας.  
4.  Ούτση Χρυσή του Ιορδάνη 
       Υποψήφια Αντιπεριφερειάρχης για την Περιφερειακή Ενότητα Ξάνθης.
5. Βουζουκίδης Κωνσταντίνος  του Ευστρατίου.
       Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης για την Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης.

Οι υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι είναι ανά Περιφερειακή Ενότητα και με αλφαβητική σειρά οι εξής:

Α΄ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. Βατσαλίδου Δέσποινα του   Κωνσταντίνου    (Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ) 
2. Γκίκας Στέφανος του Σταύρου                       (Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ)                                   
3. Ιωαννίδου  Έλισσάβετ  του  Χαράλαμπου      (Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ)                                                           
4. Ιωάννου Αναστασία του  Εμμανουήλ             (Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ)                                                         
5. Μουσμουλίδης Παναγιώτης του  Δημητρίου   (Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ)                                                         
6. Παπαδόπουλος Αβραάμ του   Φωτίου            (Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ)                                                           
7. Παπαδόπουλος Θεοχάρης  του   Στεργίου     (Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ)                                                            
8. Χατζηθεοδωρίδης Γεώργιος του Αναστασίου  (Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ)

    
Β΄ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΒΡΟΥ-ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

9.  Αναστασιάδης Μαρίνος  του   Αλέξανδρου          (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
10. Βουτσά Ειρήνη του  Θεοδώρου                           (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
11. Δουδακμάνης Απόστολος του Ιωάννη                  (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
12.  Κιουτουκίδης  Ιωάννης του  Σπάρτακου              (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
13. Κοπούκη Ντορίς-Θεοδώρα του Άλφρεντ              (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
14. Λελιάτσος Παναγιώτης του  Χρήστου                   (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
15. Μακεδόνας Δημήτριος του   Σπύρου                      (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
16. Ματζάρης Ευστράτιος του  Κωνσταντίνου              (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
17. Παπαδημητρίου Δήμητρα του    Ευαγγέλου            (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
18. Πούλιου Λαμπρινή του  Νικολάου                           (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
19. Σκίνδρης Θεόδωρος του   Δημητρίου                      (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
20.Τσανακτσίδης Ελευθέριος του  Κωνσταντίνου          (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ
21. Φούτσας Βασίλειος του    Αθανασίου                      (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)

Γ΄ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΑΣΟΥ-ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

22. Μανωλίτσης Νικόλαος του Ιωάννη                                 ΘΑΣΟΣ
23. Τζίνης Γεώργιος του Δούκα                                           ΘΑΣΟΣ
Δ΄ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
24. Ασλάνης  Νικόλαος του Γεωργίου                            (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
25. Γεννησαριώτης Σάββας του Ευαγγέλου                    (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
26.Δημητριάδης Δημήτριος του Αντωνίου                       (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
27. Καλένης Φώτιος του   Αθανασίου                              (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
28. Καλεντέρογλου Χάϊδω του Στέφανου                        (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
29. Μουντζούρη Βασιλική του   Κωνσταντίνου                 (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
30. Μπουγέλη Παρασκευή του  Χαραλάμπου                  (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ) 
31. Παυλίδης Θεόδωρος του Πλάτωνα                           (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
32. Παυλίδου Κλειώ   του  Αποστόλου                            (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
33. Τσακίρης Γεώργιος του Αθανασίου                           (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)                                                        
34. Τσερπίσταλης Κωνσταντίνος  του  Ευαγγέλου          (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)                                                        
35.  Χατζησταύρου Πέτρος του  Νικολάου                       (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)                                                       

Ε΄ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΑΝΘΗΣ-ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
36.  Ευθυμιάδου  Αθανασία του  Χρήστου                       (Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ)
37. Καπαρουδάκης Παντελεήμων του Εμμανουήλ          (Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ)
38. Κιακός Νεκτάριος του    Ξενοφών                              (Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ)
39.  Λασπίδης Πασχάλης του Χρήστου                            (Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ)
40.   Μεχμεταλή  Ιρφάν του  Χασάν                                  (Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ)                                       
41.  Μολλά Ογλού Φατμέ του  Τζεμαλή                            (Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ)
42.   Νίκου Γεώργιος του Χριστόφορου                            (Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ)                           
43.   Πασαγιάννη Δέσποινα του Ελευθερίου                    (Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ)                             
44.   Πυρίλης Ιωάννης του    Νικολάου                          (Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ)                    
45.   Σκουλαρίκης Διαμαντής του Κωνσταντίνου              (Π.Ε. ΞΑΝΘΗΣ)                          

ΣΤ΄ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΠΗΣ-ΥΠΟΨ. ΠΕΡΙΦ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

46. Βασιλειάδου Ελένη του Νικολάου                                (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)
47. Γιουρτσίδου Αναστασία του Ευαγγέλου                     (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)
48. Δαδινίδης Σωτήριος του Γεωργίου                             (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ) 
49. Κατσίμπρας Νικόλαος του Δήμου                               (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)
50. Κολιντζαρίδης Χρυσάφης του Δημητρίου                    (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)
51. Κουρνά Αρτεμησία του Πέτρου                                   (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)
52. Μαντζικίδης Χρήστος του Νικολάου                           (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)                     
53. Μίγγος Χρήστος  του Μηνά                                       (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)         
54. Σταθάκης Δημήτριος του Ιωάννη                               (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο