Αυτά είναι τα ψηφοδέλτια του ΣΥΡΙΖΑ - Έκπληξη η υποψηφιότητα Λαπαβίτσα

Αυτά είναι τα ψηφοδέλτια του ΣΥΡΙΖΑ - Έκπληξη η υποψηφιότητα Λαπαβίτσα

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των υποψήφιων βουλευτών του ΣΥΡΙΖΑ σε όλη την Ελλάδα. 

Μεταξύ των υποψηφίων είναι ο Γιώργος Σταθάκης που κατεβαίνει στα Χανιά, ο οικονομολόγος Κώστας Λαπαβίτσας στην Ημαθία και  η Θεοδώρα Τζάκρη στην Πέλλα. 

Στη Β' Αθήνας είναι υποψήφιος ο διεθυντής του γραφείου του Αλέξη Τσίπρα, Νίκος Παππάς. Εκτός είναι, τελικά, ο Χάρρυ Κλυνν.

Έκπληξη προκάλεσε η υποψηφιότητα του οικονομολόγου Κώστα Λαπαβίτσα, ο οποίος έχει διαφοροποιηθεί πολλές φορές από τις πάγιες θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ, εκφράζοντας αμφιλεγόμενες απόψεις για την οικονομική πολιτική που πρέπει να ακολουθήσει η Ελλάδα. 

Σύμφωνα με πληροφορίες, αναμένεται δήλωση του κ. Λαπαβίτσα στην οποία θα αναφέρει ότι δεσμεύεται από τις αποφάσεις και το επίσημο πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ. 

    
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΕΩΣ 19 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ)    

1.    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝ
2.    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΕΥΘ
3.    ΠΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥ
4.   ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                                 
5.    ΠΕΠΠΑΣ
6.    ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ                  
7.    ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ        
8.    ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ
9.    ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 
10.    ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ             
11.    ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
12.    ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΑΙΤΗ
13.    ΔΕΛΑΓΓΡΑΜΑΤΙΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
14.    ΠΡΙΜΙΚΗΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ      
15.    ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ     
16.    ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΚΟΣ              
17.    ΔΕΔΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                  
18.    ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ        
19.    ΒΗΧΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ   

    
Α΄ ΑΘΗΝΑΣ   

 
1.    ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΥ
2.    ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΝΙΚ
3.    ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩ
4.    ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣ
5.    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ
6.    ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
7.    ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
8.    ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ
9.    ΝΕΦΕΛΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
10.    ΣΤΑΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11.    ΕΛΛΗΝΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
12.    ΑΚΡΙΒΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ                                           
13.    ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                             
14.    ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
15.    ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 
16.    ΥΔΡΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
17.    ΜΠΕΛΑΝΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18.    ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
    
Β΄ ΑΘΗΝΑΣ    

 
1.    ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2.    ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΟΛΓΑ-ΝΑΝΤΙΑ του ΓΕΩ
3.    ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4.    ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του ΦΩΤ
5.    ΣΤΡΑΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
6.    ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙ
7.    ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 
8.    ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣ
9.    ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
10.    ΧΑΤΖΗΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ
11.    ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
12.    ΚΟΥΒΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 
13.    ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
14.    ΦΩΤΙΟΥ  ΘΕΑΝΩ
15.    ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΗΣ
16.    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
17.    ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                   
18.    ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
19.    ΞΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
20.    ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΗ
21.    ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΝΕΤΑ
22.    ΑΛΑΤΣΗ ΦΡΑΙΛΙΧ
23.    ΛΑΓΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
24.    ΧΟΥΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
25.    ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ
26.    ΚΑΡΙΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
27.    ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
28.    ΒΑΛΑΛΑΚΗ ΤΖΕΝΗ
29.    ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑ
30.    ΠΕΤΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
31.    ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
32.    ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
33.    ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
34.    ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
35.    ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
36.    ΔΗΜΑΡΑΣ
37.    ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΕΡΗ 
38.    ΜΠΑΣΚΟΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
39.    ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
40.    ΤΟΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
41.    ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
42.    ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 
43.    ΣΚΟΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
44.    ΑΓΓΟΓΛΩΣΑΚΗΣ 
45.    ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
46.    ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
47.    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 
48.    ΛΙΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ                   

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ     

1    ΔΡΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2    ΓΕΝΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
3    ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ
4    ΚΑΛΕΙΜΑΓΕΙΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    
5    ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
6    ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ    ΟΡΕΣΤΗΣ                                              
7    ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ
8    ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
    
Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ    

1    ΒΑΜΒΑΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
2    ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΥΗ
3    ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΝΙΝΑ
4    ΚΥΛΑΚΟΥ ΚΑΙΤΗ
5    ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
6    ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
7    ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ 
8    ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 
10    ΦΡΑΓΚΟΥ ΛΙΑ 
11    ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ    
    
ΗΜΑΘΙΑ    
1    ΛΑΠΑΒΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 
2    ΟΥΡΣΟΥΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3    ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΥΗ
4    ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΦΡΟΣΩ
5    ΧΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6    ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
    

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ    

1    ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2    ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3    ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4    ΓΑΪΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5    ΤΡΕΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                                              
6    ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                                               
7    ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 
8    ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ      
9    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 
10    ΘΩΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ                                                                   
11    ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΥ ΡΙΑ
12    ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                                      
13    ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14    ΜΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
15    ΜΗΤΑΦΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 
16    ΜΠΕΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 
17    ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
18    ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
19    ΤΕΚΤΟΝΙΔΟΥ ΒΑΣΩ                                                                       
20    ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
    
Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ    

1    ΑΜΜΑΝΑΤΙΔΟΥ-(ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ) ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2    ΑΓΟΡΑΣΤΟΥΔΗ
3    ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
4    ΑΜΠΑΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
5    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
6    ΓΑΙΤΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
7    ΓΩΓΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                                                                    
8    ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
9    ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ
10    ΡΩΣΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11    ΣΔΟΥΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
12    ΦΑΜΕΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΚΙΛΚΙΣ

1. ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΒΛΑΣΗΣ
3. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΨΑΡΡΑ ΣΟΦΙΑ

ΠΕΛΛΑ    

1    ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
2    ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ
3    ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4    ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 
5    ΖΗΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
6    ΣΜΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    
ΠΙΕΡΙΑ    

1    ΖΑΝΝΑΣ ΖΗΣΗΣ 
2    ΣΚΟΥΦΑ ΜΠΕΤΥ
3    ΓΡΑΒΑΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
4    ΚΑΣΤΟΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
5    ΤΖΑΜΑΚΛΗΣ ΧΑΡΗΣ
6    ΜΠΟΝΟΒΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
    
ΣΕΡΡΩΝ    

1    ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 
2    ΓΑΛΙΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
3    ΚΑΠΑΝΤΑΙΔΗΣ 
4    ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5    ΚΑΡΤΕΡΟΣ 
6    ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
7    ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
8    ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ    
    
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ  

1    ΙΓΓΛΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2    ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΤΑΣΟΣ
3    ΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
4    ΠΑΡΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
5    ΣΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   

       

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ
    
ΔΡΑΜΑ

1.    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2.    ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
3.    ΠΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4.    ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
5.    ΤΟΥΡΤΟΥΡΗ ΜΥΡΤΩ - ΡΟΖΑ
    
ΕΒΡΟΣ

1.    ΓΚΑΡΑ ΝΑΤΑΣΑ 
2.    ΚΑΪΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3.   ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 
4.   ΠΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ
5.    ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6.    ΧΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
    
ΚΑΒΑΛΑ

1.    ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                             
2.   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3.    ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
4.    ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5.    ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
6.    ΤΣΑΝΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 
    
ΞΑΝΘΗ

1    ΖΕΪΜΠΕΚ ΧΟΥΣΕΪΝ
2    ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
3    ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
4    ΠΕΤΑΛΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
5    ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
    
ΡΟΔΟΠΗ

1.    ΚΑΡΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΑΪΧΑΝ του ΜΕΜΕΤ 
2.    ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
3.    ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4.    ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
5.    ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

  

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ    
    
ΓΡΕΒΕΝΑ    

1    ΕΤΑΙΡΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
2    ΜΠΓΙΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3    ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
    
ΚΑΣΤΟΡΙΑ    

1    ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2    ΤΕΛΙΓΙΟΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
3    ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4    ΜΟΥΡΑΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
    
ΚΟΖΑΝΗ    

1    ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
2    ΧΙΩΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΙΜΗΣ
4    ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ 
5    ΜΑΚΡΗ ΡΑΧΗΛ 
6    ΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ
7    ΖΑΓΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
    
ΦΛΩΡΙΝΑ    

1    ΠΕΡΚΑ ΠΕΤΗ
2    ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
3    ΣΕΛΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 
4    ΣΠΥΡΤΟΥ ΑΝΝΑ

    
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ    
    
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ    
1.    ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
3.    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4.    ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ
5.    ΣΠΕΓΓΟΣ ΑΡΗΣ  
6.    ΣΤΕΦΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
7.    ΤΣΟΛΙΟΥ ΗΛΕΑΝΑ

1.    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
2.    ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΣΤΥΡΟΠΗ
3.    ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
4.    ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
    
ΑΡΤΑ    
1.    ΑΛΕΞΗΣ ΤΣΙΠΡΑΣ
2.    ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΟΛΓΑ
3.    ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
4.    ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
5.    ΤΣΙΡΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
    
    
ΠΡΕΒΕΖΑ    
1.    ΜΠΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2.    ΠΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3.    ΡΑΠΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
4.    ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ  

1    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
2    ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΣΤΥΡΟΠΗ
3    ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
4    ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
    

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ    

ΚΑΡΔΙΤΣΑ    

1    ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
2    ΛΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
3    ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΣΟΥΛΑ
4    ΒΡΑΝΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
5    ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ                                                  
6    ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 
    
ΛΑΡΙΣΑ    

1    ΒΑΓΕΝΑ ΑΝΝΑ
2    ΓΕΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3    ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4    ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5    ΔΙΩΤΗ ΗΡΩ του ΜΑΡΙΝΟΥ
6    ΖΩΓΡΑΦΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                                                    
7    ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
8    ΚΑΡΥΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 
9    ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ 
10    ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ                                                               
11    ΣΑΡΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ
    
ΜΑΓΝΗΣΙΑ    

1    ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2    ΜΠΑΛΛΗΣ ΜΑΚΗΣ
3    ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
4    ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜ
5    ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
6    ΤΖΗΚΑ ΔΑΝΑΗ
7    ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
8    ΛΕΜΟΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
    
ΤΡΙΚΑΛΑ 

1    ΔΡΙΤΣΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ
3    ΚΟΜΠΟΛΙΑ ΑΓΓΕΛΑ
4    ΚΑΠΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5    ΠΑΠΑΣΙΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                               
6    ΣΙΜΟΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ    
    
ΖΑΚΥΝΘΟΣ    

1    Κοντονης Χαραλαμπος-Σταυρος του Νικολαου
2    ΜΥΛΩΝΑ ΑΘΗΝΑ
3    ΠΕΤTΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    
ΚΕΡΚΥΡΑ

1    ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2    ΠΑΥΛΙΔΗΣ
3    ΡΑΙΔΕΣΤΙΝΟΣ
4    ΤΟΜΠΡΟΣ ΤΑΣΟΣ
5    ΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
    
ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ    

1    ΘΕΟΠΕΦΤΑΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 
2    ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3    ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 
    
ΛΕΥΚΑΔΑ    

1    ΣΦΕΤΣΑ ΔΑΦΝΗ
2    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3    ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ    
    
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΙΑΣ
    
1.    ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ
4.    ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
5.    ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
6.    ΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7.    ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 
8.    ΕΥΠΑΤΡΙΔΗ ΒΑΛΑΝΤΗ
9.    ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ

    
ΑΧΑΪΑ  

1.    ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
2.    ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3.    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΑ
4.    ΣΙΑΗΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
5.    ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΤΑΣΟΣ
6.    ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 
7.    ΓΚΟΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
8.    ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 
9.    ΓΟΥΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
10.    ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
11.    ΒΕΜΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ                                                      
    
ΗΛΕΙΑ    

1.    ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΑΛΤΑΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)
2.    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ                                     
3.    ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ
4.    ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΜΑΚΗΣ 
5.    ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
6.    ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
7.    ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ     
    
ΒΟΙΩΤΙΑ  

1    ΣΤΑΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2    ΣΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3    ΚΑΤΣΙΚΗ ΠΑΓΩΝΑ 
4    ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5    ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ  ΕΛΙΖΑ 
    
ΕΥΒΟΙΑ    

1    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ ΔΗΜ
2    ΑΚΡΙΩΤΗΣ 
3    ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΖΩΗ
4    ΚΑΡΑΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
5    ΣΙΩΛΑΣ ΝΙΚΟΣ
6    ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7    ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
8    ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
    
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ    

1    ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
2    ΚΩΤΣΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 
3    ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 
    
ΦΘΙΩΤΙΔΑ  

1    ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2    ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                                       
3    ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
4    ΜΙΧΕΛΗΣ
5    ΜΙΧΑΗΛ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 
6    ΛΕΒΑ ΒΑΣΩ
7    ΒΕΤΤΑΣ 
    
ΦΩΚΙΔΑ    

1    ΑΓΓΕΛEΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2    ΚΑΣΟΥΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 
3    ΚΩΣΤΟΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΗΛΙΑΣ 

       

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ    
    
ΑΡΓΟΛΙΔΑ    


1    ΚΟΔΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
2    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3    ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ
4    ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
5    ΓΚΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    
ΑΡΚΑΔΙΑ    

1    ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2    ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ                                                                  
3    ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
4    ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΤΑΣΟΣ
5    ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                                                
    
ΚΟΡΙΝΘΙΑ    

1    ΘΕΛΕΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 
2    ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                                                             
3    ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ
4    ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ
5    ΚΟΥΡΕΜΠΕΣ ΦΑΝΗΣ
6    ΨΥΧΟΓΙΟΣ 
    
ΛΑΚΩΝΙΑ  

1    ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ 
2    ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ ΑΒΑ
3    ΠΙΣΚΟΠΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ
4    ΔΟΥΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ     
5    ΧΡΥΣΑΔΑΚΟΣ 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ    
    
ΛΕΣΒΟΥ    

1    ΖΕΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
2    ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
3    ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
4    ΠΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5    ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
    
ΣΑΜΟΥ    

1    ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΑΓΝΗ 
2    ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3    ΞΕΝΟΣ ΚΟΧΥΛΑΣ 
    
ΧΙΟΥ    

1    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2    ΤΥΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
3    ΜΑΝΙΤΣΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4    ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΜΙΚΕΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ    
    
ΚΥΚΛΑΔΕΣ    

1    ΓΟΥΡΔΟΥΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
2    ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΣ
3    ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ
4    ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                 
5    ΣΥΡΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 
6    ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ    
    
ΗΡΑΚΛΕΙΟ    

1    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΡΕΝΑ 
2    ΑΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
3    ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
4    ΓΙΑΜΑΛΑΚΗ ΝΙΚΗ
5    ΔΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
6    ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7    ΚΛΑΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
8    ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
9    ΜΙΧΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
10    ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΒΑΝΑ 
11    ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΑΠΠΟΛΩΝΑΣ 
    
    
ΛΑΣΙΘΙ    

1    ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2    ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ  ΜΑΝΩΛΗΣ
3    ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4    ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
    
ΡΕΘΥΜΝΟ    

1    ΞΑΝΘΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2    ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ 
3    ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
4    ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
    
ΧΑΝΙΑ    

1    ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2    ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΒΑΛΙΑ
3    ΔΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                                              
4    ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ
5    ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ  ΑΝΔΡΕΑΣ
6    ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο