Οι υποψήφιοι του ΛΑΟΣ στις εκλογές

Οι υποψήφιοι του ΛΑΟΣ στις εκλογές

Δόθηκαν στη δημοσιότητα τα ονόματα των υποψηφίων του ΛΑΟΣ σε ολόκληρη την επικράτεια για τις εθνικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου.

Ο πρόεδρος του ΛΑΟΣ, Γιώργος Καρατζαφέρης, κατέρχεται υποψήφιος στην Β’ Αθηνών και Α’ Θεσσαλονίκης.

Η ανανέωση των ψηφοδελτίων ξεπερνά το 75% σε σύγκριση με τις προηγούμενες εκλογές (2012), ενώ το μέσο ηλικιακό επίπεδο των υποψηφίων είναι τα 40 έτη, σύμφωνα με τον ΛΑΟΣ.
 
Αναλυτικά: 
 
ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
1. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου
2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
3. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Θεοδώρου
4. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
5. ΤΣΑΡΟΥ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Σπύρου
6. ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παύλου
7. ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σπυρίδωνα
8. ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαραλάμπους
9. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου
10. ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου
11. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Μιχαήλ
12. ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α΄ ΑΘΗΝΩΝ
 

1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Αριστείδη
2. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου
3. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ - ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη
4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεργίου
5. ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
6. ΓΡΙΜΠΑΜΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Αλεξάνδρου
7. ΖΑΒΑΛΟΥ ΜΙΛΙΤΣΑ του Πούτνικ
8. ΖΑΛΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΗΣΤΗ του Παύλου
9. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΑΝΤΡΙΑΝ του Δημητρίου
10. ΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
11. ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
12. ΜΑΡΓΙΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μελετίου
13. ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Σωτηρίου
14. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Νικολάου
15. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
16. ΣΟΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Ανδρέα
17. ΤΣΕΠΕΡΗΣ ΔΑΝΙΗΛ του Δημητρίου
18. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Χρήστου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β΄ ΑΘΗΝΩΝ

1. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
2. ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗ
3. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
4. ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου
5. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Δημητρίου
6. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος
7. ΒΑΛΕΡΙΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
8. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
9. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
10. ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Περικλή
11. ΔΕΚΑΝΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου
12. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ ΝΙΚΗ του Αριστοτέλη
13. ΖΑΡΑΒΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του Δημητρίου
14. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αγγελή
15. ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη
16. ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ευαγγέλου
17. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΒΑΣΣΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Παντελή
18. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του Στυλιανού
19. ΚΟΥΡΕΝΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Ανδρέα
20. ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
21. ΚΟΥΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου
22. ΚΡΑΣΟΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
23. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
24. ΛΑΠΑΤΑ ΜΑΡΙΑ του Θεοδοσίου
25. ΛΕΒΚΙΝΑ - ΦΩΤΙΑΔΗ ΟΛΓΑ του Βλαδίμηρου
26. ΛΕΣΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ
27. ΛΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου
28. ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του Γεωργίου
29. ΜΠΟΓΙΩΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Μόσχου
30. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Τηλέμαχου
31. ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Ιωάννη
32. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Θεοδώρου
33. ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
34. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ισαάκ
35. ΡΕΝΕΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου
36. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
37. ΣΤΑΘΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ευαγγέλου
38. ΣΥΝΤΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη
39. ΤΣΙΑΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του Δημητρίου
40. ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
41. ΤΣΟΠΕΛΑ ΔΑΝΑΗ του Δημητρίου
42. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Μιχαήλ
43. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του Φιλίππου
44. ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του Κωνσταντίνου
45. ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Γεωργίου
46. ΦΩΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη
47. ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδρέα

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Ιωάννη
2. ΑΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
3. ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Νικολάου
4. ΔΑΒΡΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιάσωνος
6. ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Αθανασίου
7. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
8. ΛΥΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη
9. ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μελετίου
10. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
11. ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λουκά
12. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
13. ΠΕΡΟΥΚΑΝΕΑ ΙΩΑΝΝΑ του Βασιλείου
14. ΡΕΒΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Αγγέλου
15. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Μιχαήλ
16. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ελευθερίου
17. ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΚΑ του Αποστολάκη
18. ΤΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου
19. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΒΑΪΤΣΗΣ (ΒΑΗΣ) του Σπυρίδωνος
2. ΒΙΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3. ΚΑΛΟΣΚΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΛΙΛΑ του Σταύρου
4. ΜΑΝΙΤΑΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
6. ΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου
8. ΦΩΤΙΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αδαμαντίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
2. ΓΡΙΜΠΙΛΑΚΟΣ ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ του Κωνσταντίνου
3. ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηλία
5. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
6. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
7. ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ του Ευαγγέλου
8. ΜΑΝΩΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου
9. ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
10. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ-ΝΤΕΝΙΣΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΥΡΙΑΜ) του Βασιλείου
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΛΕΛΟΥΔΙΑ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1. ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του Εμμανουήλ
2. ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Ευαγγέλου
3. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αθανασίου
4. ΣΠΙΧΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
5. ΤΖΙΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
6. ΤΣΑΜΠΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη
7. ΦΟΥΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Παύλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

1. ΒΑΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
2. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Στέλιου
3. ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΦΩΤΗΣ του Δημητρίου
4. ΚΙΤΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωτηρίου
5. ΚΟΤΣΟΒΟΥ-ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Ανδρέα
2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεμιστοκλή
3. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου
4. ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδου
5. ΜΑΛΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΤΗΣ

1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Δημοσθένη
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Θεοφάνη
3. ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παύλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ του Βασιλείου
2. ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
3. ΚΟΣΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ανδρέα
4. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
5. ΝΤΟΡΤΕΛ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
6. ΝΤΟΤΑ-ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος
7. ΠΑΣΧΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του Νικολάου
8. ΤΑΛΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του Αυγερινού
9. ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

1. ΘΩΔΟΥ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου
2. ΡΟΧΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Νικολάου
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4. ΦΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου
5. ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1. ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ανέστη

2. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Αθανασίου
3. ΤΣΙΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

1. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου
3. ΜΠΑΛΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Βασιλείου
4. ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Γεωργίου
5. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Σωκράτη
2. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος
3. ΠΕΤΡΙΝΩΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη
4. ΣΠΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παράσχου
5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΚΕΣ του Κωνσταντίνου
6. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΒΡΟΥ

1. ΔΕΡΜΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Περικλή
2. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευαγγέλου
3. ΜΑΛΚΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
4. ΝΙΚΟΛΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
5. ΠΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ

1. ΑΡΜΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ (ΛΙΝΑ) του Σπυρίδωνος
3. ΙΜΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του Αιμιλίου
4. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Γεωργίου
5. ΜΟΡΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

1. ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Αργυρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
 

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παύλου

2. ΧΕΛΜΗ ΘΕΤΙΣ του Ευαγγέλου-Εμμανουήλ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
1. ΒΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΔΥΛΙΑ του Παναγιώτη
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Φωτίου
4. ΠΑΡΜΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Λουκά

5. ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Ηλία

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ

1. ΑΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου
2. ΜΗΔΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3. ΣΑΚΛΑΣ ΞΕΝΟΚΡΑΤΗΣ του Γεωργίου
4. ΣΟΥΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
5. ΤΣΙΑΡΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
6. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ του Αθανασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1. ΒΑΛΜΑ ΦΩΤΩ του Ευαγγέλου
2. ΔΡΑΖΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Γιάννη
3. ΚΑΓΙΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Βασιλείου
4. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
5. ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηλία
6. ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χαράλαμπου
7. ΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου
8. ΣΕΡΑΦΕΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Παρασκευά
9. ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
2. ΣΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
2. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
3. ΑΛΕΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ανδρέα
4. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου
5. ΒΙΔΑΛΗ ΛΥΔΙΑ του Ευαγγέλου
6. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φωτίου
7. ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Ιακώβου
8. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ισαάκ
9. ΔΑΜΠΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Αποστόλου
10. ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΑΝΝΑ του Νικολάου
11. ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
12. ΜΕΛΕΚΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη
13. ΜΗΤΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Ευστρατίου
14. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Νικολάου
15. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Μιχαήλ
16. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ ) του Ιωάννη
17. ΤΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
18. ΦΙΝΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
19. ΦΛΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Νικολάου
20. ΧΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΑΝΩ του Λαζάρου
2. ΒΑΡΒΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
3. ΒΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
4. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Χαρίλαου
5. ΚΑΛΥΜΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
6. ΜΠΟΚΟΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
7. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αλεξάνδρου
8. ΤΖΙΡΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αστερίου
9. ΧΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη

10. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Γρηγόρη
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γεωργίου
3. ΖΙΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ-Ελευθερίου
4. ΜΟΝΕΓΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
5. ΣΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
1. ΑΛΕΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου
2. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του Γεωργίου
3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
4. ΚΑΡΑΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΝΙΑΣ του Αναστασίου

5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ

1. ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ του Ιωάννη
2. ΔΡΙΤΣΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Στυλιανού
3. ΜΠΑΖΑΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Δημητρίου
4. ΡΑΠΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του Βασιλείου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
2. ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Αλεξίου
3. ΦΟΥΝΤΕΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1. ΚΟΣΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΚΟΥΡΣΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Σπυρίδωνος
3. ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου
4. ΛΙΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ του Διονυσίου
5. ΧΕΛΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1. ΔΙΑΜΑΝΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Ευαγγελινού
2. ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ευστρατίου
3. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΗΣ του Βασιλείου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθηνόδωρου
2. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Νίκου
4. ΠΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
5. ΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
1. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αντωνίου
2. ΓΚΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεργίου
3. ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κομνηνού
4. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
5. ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
6. ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
7. ΜΠΙΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1. ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κοσμά
2. ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ανδρέα
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος
4. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παντελή
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Νικολάου
2. ΒΑΣΙΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη
3. ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αχιλλέα
4. ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
5. ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αργυρίου
2. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
3. ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΗ του Γεωργίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΗΣ
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του Δημητρίου
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Πέτρου
3. ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Γεωργίου
4. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ του Δημητρίου
5. ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου
6. ΚΡΕΣΤΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
7. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου
8. ΜΠΑΝΤΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ χήρα Αλεξάνδρου
9. ΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του Αστέριου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
1. ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αθανασίου
2. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
3. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του Αντωνίου
 
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
1. ΙΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοφάνη
2. ΚΑΜΑΤΣΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Παναγιώτη
3. ΚΙΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευστρατίου
4. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
5. ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΑΡΧΟΝΤΕΛΗΣ του Γεωργίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου
2. ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του Γερασίμου
3. ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αποστόλου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1. ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ευστρατίου
2. ΖΕΜΠΕΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Φώτη
3. ΝΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Δημοσθένη
4. ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Γεωργίου
5. ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου
6. ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αριστείδη
2. ΑΞΑΡΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αρτεμίου
3. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
4. ΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΚΑΡΑΚΥΚΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη
6. ΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ελευθερίου
7. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Πολυζώη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
2. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΚΑΛΙΩΠΗ του Γεωργίου
3. ΛΕΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4. ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
5. ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΗΣ

1. ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
2. ΓΙΟΦΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του Ιωάννη
3. ΔΕΛΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αντωνίου
4. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δήμου
5. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
6. ΤΖΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ

1. ΑΚΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
3. ΕΣΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
4. ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Χαραλάμπους
5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θωμά

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

1. ΤΖΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου
2. ΥΦΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
3. ΧΡΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιεροθέου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λεωνίδα
2. ΝΥΚΤΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ

1. ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αθανασίου
2. ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου
3. ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Δημητρίου
4. ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
5. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΣΑΜΟΥ

1. ΑΒΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του Ευαγγέλου
2. ΑΛΟΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανάργυρου
3. ΒΕΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του Φωτίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ

1. ΒΑΘΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
2. ΔΑΛΓΚΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου
3. ΔΕΛΗ-ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Αθανασίου
4. ΚΑΡΑΜΠΙΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
5. ΚΟΥΚΟΥΒΑΤΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεράσιμου
6. ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Χαράλαμπου
7. ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
8. ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ


1. ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Νικολάου
2. ΖΑΜΖΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του Χρήστου
3. ΚΟΥΤΗΛΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη
4. ΜΑΓΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
5. ΦΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
1. ΓΡΗΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Παναγιώτη
2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
3. ΖΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνα
4. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πολυδεύκη
6. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
7. ΜΠΟΧΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΗΣ

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΧΑΜΑΪΔΗ του Δημητρίου

2. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΖΗΣΗΣ του Σταύρου
3. ΣΑΚΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΦΩΚΙΔΟΣ

1. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΤΖΕΛΕΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

1. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη
2. ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Θωμά
3. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΧΡΥΣΗ του Ιωάννη
4. ΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

1. ΒΛΑΜΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Αριστείδη
2. ΒΛΑΣΤΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημοσθένη
3. ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
4. ΡΑΛΛΗ ΙΣΜΗΝΗ του Ελευθερίου
5. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του Μιχαήλ
6. ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Εμμανουήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΧΙΟΥ

1. ΑΘΑΝΑΤΟΣ - ΚΑΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
2. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Δημητρίου
3. ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Στυλιανού
4. ΤΖΟΓΑΝΑΚΗ ΜΑΙΡΗ συζ. Κωνσταντίνου

 

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο