Η λίστα των υποψήφιων βουλευτών του ΚΚΕ - Επικεφαλής στο Επικρατείας η Παπαρήγα

Η λίστα των υποψήφιων βουλευτών του ΚΚΕ - Επικεφαλής στο Επικρατείας η Παπαρήγα

Η Αλέκα Παπαρήγα είναι επικεφαλής του ψηφοδελτίου Επικρατείας του ΚΚΕ το οποίο έδωσε σήμερα στην δημοσιότητα την λίστα των υποψηφίων βουλευτών του κόμματος σε όλη τη χώρα.

Ο γγ της ΚΕ του ΚΚΕ και πρόεδρος της ΚΟ του κόμματος, Δημήτρης Κουτσούμπας θα είναι υποψήφιος στην Β΄Αθήνας και στην Βοιωτία.

Ακολουθεί η λίστα υποψηφίων του ΚΚΕ.

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΚΑ

2 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Συνεργαζόμενος Ιστορικός, καθηγητής στο Τμήμα Πολιτικών Επιστημών του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

3 ΧΙΩΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Γραμματέας του ΚΣ της ΚΝΕ

4 ΡΙΤΣΟΥ ΕΡΗ Συνεργαζόμενη Συγγραφέας

5 ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Συνεργαζόμενος Ηθοποιός

6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Μέλος της ΚΕ και του Γραφείου Τύπου της ΚΕ του ΚΚΕ

7 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Συνεργαζόμενος Πρώην Διεθνής Καλαθοσφαιριστής, πρώην προπονητής της Εθνικής Ομάδας Μπάσκετ

8 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Επικεφαλής του Τμήματος για την Εργατική Συνδικαλιστική Δουλειά της ΚΕ του ΚΚΕ Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής

9 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΙΡΙΝΗ Πρόεδρος της Ομοσπονδίας Γυναικών Ελλάδας (ΟΓΕ)

10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ Επικεφαλής του Τμήματος Οικονομίας - Ιδεολογίας της ΚΕ του ΚΚΕ Μηχανολόγος μηχανικός

11 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Στέλεχος της ΠΑΣΥ, Περιφερειακός Σύμβουλος Ανατολικής Στερεάς - Εύβοιας

12 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος του Πολιτικού Γραφείου της ΚΕ του ΚΚΕ Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Αθήνας

Α΄ ΑΘΗΝΑΣ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1. ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) Συνεργαζόμενη Δημοσιογράφος - δικηγόρος Βουλευτής

2. ΣΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ Γιατρός Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων του νοσοκομείου «o Ευαγγελισμός»

3. ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΪΖΑ Μέλος του Πολιτικού Γραφείου της ΚΕ του ΚΚΕ

4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ Λογιστής Δημοτικός Σύμβουλος Αθήνας

5. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Δικηγόρος Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής

6. ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Συνεργαζόμενος Δημοσιογράφος αθλητικού ρεπορτάζ

7. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΛΙΛΑ Ηθοποιός Μέλος ΔΣ Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών (ΣΕΗ)

8. ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Οικοδόμος Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Αθήνας

9. ΛΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Μέλος του Τμήματος Οικονομίας της ΚΕ του ΚΚΕ Χημικός Μηχανικός

10. ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ Μέλος ΔΣ Σωματείου Χρηματοπιστωτικού

11. ΜΕΛΑ ΕΥΑ Εικαστικός Πρόεδρος Εικαστικού Επιμελητηρίου Ελλάδας

12. ΜΠΕΝΑΤΟΥ ΑΛΕΚΑ Πρόεδρος πολιτιστικού συλλόγου «Η Αναγέννηση»

13. ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΒΕΤΑ Επόπτης Δημόσιας Υγείας Μέλος Γενικού Συμβουλίου της ΑΔΕΔΥ

14. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικής Υγείας

15. ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΛΕΚΟΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Τηλεπικοινωνιών και Πληροφορικής

16. ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΝΤΙΝΑ Πρόεδρος Συλλόγου Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας

17. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Πρόεδρος Συλλόγου Αυτοαπασχολούμενων - Επαγγελματιών και Εμπόρων Δήμου Αθήνας

18. ΓΑΡΔΟΥΝΗ ΤΟΝΙΑ Μέλος του ΚΣ της ΚΝΕ

Β΄ ΑΘΗΝΑΣ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γενικός Γραμματέας της ΚΕ του ΚΚΕ

2. ΠΑΦΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Βουλευτής, Γενικός Γραμματέας του Παγκοσμίου Συμβουλίου Ειρήνης (ΠΣΕ)

3. ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Βουλευτής, Μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας του ΠΑΜΕ

4. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Μέλος της Γραμματείας της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΚΚΕ Αντιπρόεδρος ΣΦΕΑ

5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΡΟΥΛΑ Οδοντίατρος Πρόεδρος Καλλιτεχνικού Οργανισμού Ποντίων Αθήνας

6. ΠΕΡΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας του ΠΑΜΕ

7. ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γενικός Γραμματέας της Παγκόσμιας Συνδικαλιστικής Ομοσπονδίας (ΠΣΟ)

8. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Συνεργαζόμενος Συνδικαλιστής ΠΟΕ - ΟΤΑ, μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας του ΠΑΜΕ

9. ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Οικοδόμων

10. ΑΡΑΠΗ ΒΙΚΥ Συνεργαζόμενη Φιλόλογος Πρώην Βουλευτής ΔΗ.Κ.ΚΙ.

11. ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Μουσικός - συνθέτης

12. ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Δικηγόρος Δημοτικός Σύμβουλος Ν. Σμύρνης

13. ΜΑΡΓΑΝΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δημοτικός Σύμβουλος Περιστερίου, μέλος του Προεδρείου της ΕΕΔΥΕ

14. ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής, μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας του ΠΑΜΕ, μέλος της Διοίκησης της ΟΤΟΕ

15. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Επισιτισμού - Τουρισμού - Ξενοδοχείων Αθήνας

16. ΚΑΡΑΝΤΟΥΣΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Τροφίμων Ποτών

17. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Συνεργαζόμενος Γιατρός Μέλος του ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων στο νοσοκομείο ΚΑΤ

18. ΔΑΓΚΑ ΒΙΒΗ Δημοτική Σύμβουλος Αιγάλεω, μέλος του Προεδρείου της Ομοσπονδίας Γυναικών Ελλάδας (ΟΓΕ)

19. ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ψυχίατρος Μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας της Ομοσπονδίας Ενώσεων Νοσοκομειακών Γιατρών Ελλάδας (ΟΕΝΓΕ) και του ΓΣ της ΑΔΕΔΥ

20. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΑ Ιδιωτική Υπάλληλος Αντιδήμαρχος Καισαριανής

21. ΣΑΚΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Πρόεδρος Σωματείου Λιθογράφων

22. ΣΙΑΝΤΟΥ ΟΛΓΑ Νοσηλεύτρια Μέλος ΔΣ της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων Δημοσίων Νοσοκομείων (ΠΟΕΔΗΝ)

23. ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Πρόεδρος Συνδικάτου Κλωστοϋφαντουργίας - Ιματισμού - Δέρματος (ΚΙΔΕ)

24. ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Τραγουστής - Τραγουδοποιός

25. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Κλωστοϋφαντουργίας -Ιματισμού - Δέρματος

26. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΓΙΩΤΑ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Φαρμάκου

27. ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής της Ομοσπονδίας Ιδιωτικών Υπαλλήλων

28. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Φαρμάκου

29. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΗ Μηχανικός

30. ΑΥΓΕΡΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ Εκπαιδευτικός Μέλος Κεντρικής διοίκησης ΠΕΑΕΑ - ΔΣΕ

31. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δημοτικός Σύμβουλος Αγ. Αναργύρων, συνδικαλιστής ΕΛΤΑ

32. ΚΑΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Πωλητών Λαϊκών Αγορών

33. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Αρχιτέκτονας

34. ΡΟΥΤΖΟΥΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ Μέλος του ΔΣ της Ομοσπονδίας Εργαζομένων ΟΤΕ

35. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Μέλος του Τμήματος Διεθνών Σχέσεων της ΚΕ του ΚΚΕ

36. ΔΡΙΜΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Εκπαιδευτικός Μέλος ΔΣ ΔΟΕ

37. ΚΙΟΥΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γιατρός

38. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Πρόεδρος ΟΒΣΑ

39. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Χημικός Μηχανικός Μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Ενέργειας

40. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ Δημοτικός Σύμβουλος Χαϊδαρίου

41. ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Γιατρός Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων νοσοκομείου «ΜΕΤΑΞΑ»

42. ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ Σωματείου Οδηγών ΟΑΣΑ

43. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Πετρούπολης

44. ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δικηγόρος Μέλος του Προεδρείου της ΟΓΕ

45. ΚΑΡΑΤΖΑ ΛΟΥΛΑ Υπεύθυνη του Τμήματος Κατά των Ναρκωτικών της ΚΕ του ΚΚΕ Δημοτική Σύμβουλος Χαλανδρίου

46. ΧΑΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Πρόεδρος Σωματείου Χρηματοπιστωτικού

47. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ Επικεφαλής Συντονιστικής Επιτροπής Αγώνα Αναπήρων (ΣΕΑΑΝ) και μέλος του ΔΣ του Πανελλήνιου Συνδέσμου Τυφλών

48. ΨΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Μέλος ΔΣ ΣΑΤΑ

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΝΤΟΥΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Συνεργαζόμενος Απόστρατος υποναύαρχος του Πολεμικού Ναυτικού

2 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Γενική Γραμματέας της ΕΕΔΥΕ, Δημοτική Σύμβουλος Πειραιά

3 ΤΣΙΜΠΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Πρόεδρος ΠΕΜΕΝ

4 ΞΕΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μέλος του Γραφείου Περιοχής της ΚΟ Αττικής του ΚΚΕ

5. ΣΑΛΠΕΑΣ ΗΛΙΑΣ Δημοτικός Σύμβουλος Πειραιά

6. ΑΜΠΑΤΙΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος του Γραφείου του ΚΣ της ΚΝΕ

7. ΚΟΝΤΑΞΙΔΑΚΗ ΓΙΩΤΑ Συντηρήτρια έργων ζωγραφικής

8. ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΛΣΑ Πρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Λογιστών

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1. ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Βουλευτής

2. ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Εκπαιδευτικός Δημοτικός Σύμβουλος Νίκαιας

3. ΤΟΥΣΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Πρώην Ευρωβουλευτής

4. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α’ Γραμματέας ΠΕΜΕΝ

5. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αυτοαπασχολούμενος Δημοτικός Σύμβουλος Κερατσινίου

6. ΚΡΟΚΟΥ ΚΑΤΙΑ Μέλος του Προεδρείου της ΟΓΕ

7. ΞΟΥΡΑΦΗΣ ΝΙΚΟΣ Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Πειραιά

8. ΠΟΥΛΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Μετάλλου Αττικής

9. ΒΑΡΕΛΑΣ ΤΑΚΗΣ Εικαστικός Μέλος του ΔΣ Επιμελητηρίου Εικαστικών Ελλάδας

10. ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Οδοντίατρος Δημοτικός Σύμβουλος Κορυδαλλού

11. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Δικηγόρος

ΑΤΤΙΚΗΣ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1. ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος της ΚΕ, υπεύθυνος του Γραφείου Τύπου της ΚΕ Βουλευτής

2. ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Συνεργαζόμενη Ηθοποιός Βουλευτής

3. ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Συνταξιούχων ΙΚΑ

4. ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λαυρίου

5. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Πρόεδρος Σωματείου στη Χημική Βιομηχανία

6. ΤΟΠΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γιατρός ΙΚΑ Δημοτικός Σύμβουλος Μενιδίου

7. ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Μέλος ΔΣ Σωματείου Ιντρακόμ

8. ΔΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Εκπαιδευτικός Μέλος ΟΛΜΕ, Δημοτικός Σύμβουλος Αρτέμιδας

9. ΠΑΜΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Αυτοαπασχολούμενος Δημοτικός Σύμβουλος Λαυρεωτικής

10. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Μέλος ΔΣ Συνδικάτου Μετάλλου Αττικής, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Ελευσίνας

11. ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος του Γραφείου του ΚΣ της ΚΝΕ

12. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ Οικοδόμος

13. ΒΑΡΔΑΒΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Νοσηλευτής Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων στο Θριάσιο Νοσοκομείο, μέλος ΓΣ της ΠΟΕΔΗΝ, Δημοτικός Σύμβουλος Ελευσίνας

14. ΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ Γραμματέας Συνδικάτου Τουρισμού - Επισιτισμού - Ξενοδοχείων Αττικής

15. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΥΛΗ Ιδιωτική Υπάλληλος Δημοτική Σύμβουλος Μενιδίου

16. ΤΡΙΓΑΖΗ ΡΟΥΛΑ Δικηγόρος

17. ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δημοτικός Σύμβουλος Ανω Λιοσίων

18. ΤΣΙΧΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΓΗΣ Πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων Μεσογείων

19. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Λογιστών, Δημοτικός Σύμβουλος Ωροπού

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Εκπαιδευτικός Δημοτικός Σύμβουλος Θεσσαλονίκης, μέλος του Γενικού Συμβουλίου της ΑΔΕΔΥ

2 ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Τραπεζοϋπάλληλος Ευρωβουλευτής

3 ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Καθηγητής στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης Περιφερειακός Σύμβουλος Κεντρικής Μακεδονίας, πρώην Βουλευτής

4 ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Εργαζόμενος ΟΤΕ Γραμματέας Εργατικού Κέντρου Θεσ/νίκης - Μέλος Γραμματείας ΠΑΜΕ

5 ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Συνταξιούχος Εμποροϋπάλληλος Μέλος Διοίκησης Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης, πρώην Βουλευτής

6 ΤΗΛΙΚΙΔΟΥ ΡΕΝΑ Συνεργαζόμενη Συνταξιούχος Καθηγήτρια ΤΕΙ

7 ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Συνεργαζόμενος Ψυχίατρος Μέλος του ΔΣ του Εθνικού Συμβουλίου κατά Ναρκωτικών (ΕΣΥΝ)

8 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Λογίστρια

9 ΠΑΠΑΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Θεσσαλονίκης

10 ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εμποροϋπάλληλος Δημοτικός Σύμβουλος Π. Μελά

11 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Συνεργαζόμενος Συνταξιούχος εκπαιδευτικός Πρώην πρόεδρος Α’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης

12 ΤΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΝΘΗ Συνεργαζόμενη Καθηγήτρια μουσικής, ερμηνεύτρια

13 ΒΑΛΑΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Συνεργαζόμενος Δικηγόρος

14 ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΩΡΓΗ ΡΑΝΙΑ Πρόεδρος ΣΜΑΕΘ-μέλος γραμματείας ΠΑΣΕΒΕ

15 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Επισιτισμού

16 ΚΑΤΣΑΝΗ - ΤΕΡΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΡΕΝΑ Εκπαιδευτικός Δημοτική Σύμβουλος Νεάπολης - Συκεών

17 ΜΕΛΑΝΕΦΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ Δικηγόρος Μέλος ΔΣ Δικηγορικού Συλλόγου Θεσ/νίκης

18 ΡΑΪΖΗ ΗΛΕΚΤΡΑ Μέλος του ΔΣ της Ομοσπονδίας Γυναικών Ελλάδας (ΟΓΕ)

19 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ανεργη μηχανικός ηλεκτρονικών υπολογιστών

20 ΖΩΚΑΣ ΝΙΚΟΣ Μηχανικός - ελ. επαγγελματίας Γραμματέας ΕΔΥΕΘ, Μέλος αντιπροσωπεία ΤΕΕ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1 ΒΑΡΔΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Βουλευτής

2 ΚΥΓΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Ψυχολόγος

3 ΡΕΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Οικοδόμος

4 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ Κτηνίατρος Περιφερειακός Σύμβουλος Κ. Μακεδονίας, πρώην Βουλευτής

5 ΜΑΑΪΤΑ ΤΖΑΜΑΛ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Φυσικός Δημοτικός Σύμβουλος Πυλαίας - Χορτιάτη

6 ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΒΑΣΩ Ιδιωτική Εκπαιδευτικός Δημοτική Σύμβουλος Βόλβης, Μέλος του Συντονιστικού Στρυμονικού ενάντια στην επένδυση Χρυσού

7 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Εκπαιδευτικός Δημοτικός Σύμβουλος Χαλκηδόνας

8 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙΝΑ Δικηγόρος Δημοτική Σύμβουλος Δέλτα

9 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Συνεργαζόμενος Ιδιωτικός υπάλληλος

10 ΜΑΚΡΗ ΧΑΡΑ Αυτοαπασχολούμενη

11 ΗΛΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Μεταλλεργάτης Μέλος Διοίκησης Εργατικού Κέντρου Θεσ/νίκης

12 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ Ναυτεργάτης

ΣΕΡΡΕΣ

1 ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΦΙΛΙΩ Υπάλληλος ΔΕΥΑΣ

2 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Μέλος ΔΣ Κρεοπωλών Σερρών

3 ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΖΗΣΗΣ Οικονομολόγος

4 ΔΗΜΙΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Εργαζόμενος ΟΤΕ

5 ΒΡΑΤΟΛΗ - ΓΙΑΝΝΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Συνεργαζόμενη Γεωπόνος

6 ΠΙΣΙΟΣ ΣΑΚΗΣ Κτηνοτρόφος

7 ΚΟΥΡΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Ιδιωτικός Υπάλληλος

8 ΤΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ιδιωτικός Υπάλληλος, μελισσοκόμος

ΚΙΛΚΙΣ

1 ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Συνεργαζόμενος Αρχιτέκτονας Δημοτικός Σύμβουλος Κικλίς, Μέλος του ΔΣ Αρχιτεκτόνων Ν. Κιλκίς

2 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Κοινωνιολόγος

3 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Λογιστής

4 ΧΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ Αγρότισσα Πρόεδρος Συλλόγου Γυναικών Νομού Κιλκίς

5 ΤΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Οικοδόμος

ΠΙΕΡΙΑ

1 ΣΑΛΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Δικηγόρος

2 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Ελεύθερος επαγγελματίας Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας Ν. Παντελεήμονα

3 ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Φαρμακοποιός

4 ΤΟΛΙΟΥ ΣΙΣΥ Φυσικός Επιτροπή Ειρήνης Ν. Πιερίας

5 ΚΑΠΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Ηλεκτρολόγος μηχανικός

6 ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Ιδιωτικών Υπαλλήλων «Η πρωτοπορία»

ΠΕΛΛΑ

1 ΟΥΓΓΡΙΝΟΣ ΑΛΕΚΟΣ Γεωπόνος στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας Πρόεδρος Γεωπόνων Δημοσίων Υπαλλήλων Παραρτήματος Γιαννιτσών, Μέλος της ΔΕ ΓΕΩΤΕΕ Κεντρική Μακεδονίας

2 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΑΙΤΗ Λογίστρια

3 ΦΟΥΝΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Συνταξιούχος ΔΕΗ Μέλος του ΔΣ Συνταξιούχων ΔΕΗ Ν. Πέλλας, Δημοτικός Σύμβουλος Εδεσσας

4 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γραμματέας Σωματείου Ιδιοκτητών Φορτηγών ΔΧ Αυτοκινήτων Γιαννιτσών

5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ Συνταξιούχος

6 ΔΡΟΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Συνταξιούχος

ΗΜΑΘΙΑ

1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ Αντιπρόεδρος Συλλόγου Φοροτεχνικών Ημαθίας

2 ΤΑΜΠΑΚΗ - ΣΟΦΡΟΝΩΦ ΙΩΑΝΝΑ Εκπαιδευτικός

3 ΖΟΠΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μέλος ΔΣ ΠΕΑΕΑ - ΔΣΕ Νάουσας

4 ΤΣΙΤΣΗΣ ΣΑΚΗΣ Κλωστοϋφαντουργός Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Νάουσας, μέλος της ΕΕ του ΔΣ της Ομοσπονδίας Εργατοϋπαλλήλων Κλωστοϋφαντουργίας - Ιματισμού - Δέρματος Ελλάδος (ΟΕΚΙΔΕ)

5 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΟΛΓΑ Λογίστρια

6 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Εργάτης

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

1 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Νηπιαγωγός Δημοτική σύμβουλος Πολυγύρου

2 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Εκπαιδευτικός Μέλος επιτροπής ενάντια στην εξόρυξη χρυσού Ν. Ρόδων

3 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Συνεργαζόμενος Συνταξιούχος ελεύθερος επαγγελματίας

4 ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Αντιπρόεδρος Αδέσμευτου Αγροτικού Συλλόγου Χαλκιδικής

5 ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ιδιωτική υπάλληλος

ΣΑΜΟΣ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Ικαρίας

2 ΔΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Συνταξιούχος ΔΕΗ

3 ΒΡΥΝΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Λογίστρια Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Σάμου

ΛΕΣΒΟΣ

1 ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Συνεργαζόμενος Σεισμολόγος Βουλευτής, Πρόεδρος ΕΕΔΥΕ

2 ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ Δικηγόρος

3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Αγροτοκτηνοτρόφος

4 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Ιδιωτικός υπάλληλος Αντιπρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λέσβου

5 ΑΓΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Πρόεδρος Παραρτήματος Εργατικού Κέντρου Λέσβου στη Λήμνο, μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Οικοδόμων, Δημοτικός Σύμβουλος Λήμνου

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ

1 ΠΟΤΣΟΣ ΚΑΛΕΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) Ιδιωτικός υπάλληλος Δημοτικός Σύμβουλος Ρόδου

2 ΜΑΚΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) Ξενοδοχοϋπάλληλος Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Βορείου Συγκροτήματος Δωδεκανήσου

3 ΧΟΥΛΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ Κοινωνιολόγος, οικοδόμος Δημοτικός Σύμβουλος Καλύμνου

4 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ξενοδοχοϋπάλληλος Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Ρόδου

5 ΓΙΑΝΝΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Εκπαιδευτικός

6 ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου Κω

7 ΜΙΧΑΪΛΙΔΟΥ ΝΤΕΠΥ Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Ρόδου, μέλος ΔΣ της ΟΓΕ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

1 ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Περιφερειακός Σύμβουλος Νοτίου Αιγαίου

2 ΠΑΓΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Ιδιωτική υπάλληλος

3 ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ιστορικός

4 ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ Αδιόριστη εκπαιδευτικός

5 ΚΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δημοτικός Σύμβουλος Σύρου

6 ΧΡΥΣΟΛΩΡΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ Δημοτικός Σύμβουλος Σερίφου

ΧΙΟΣ

1 ΑΜΠΑΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Χίου

2 ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Οδοντίατρος

3 ΖΩΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Συνταξιούχος

4 ΚΑΚΑΡΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ Αγρότης - Συνταξιούχος Δημοσίου

ΕΒΡΟΣ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Ακτινολόγος Ιατρός Επίκουρος Καθηγητής Δημοτικός Σύμβουλος Αλεξανδρούπολης, Πρόεδρος Ενωσης Νοσοκομειακών Ιατρών Θράκης

2 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Βορείου Εβρου

3 ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ Πρόεδρος σωματείου συνταξιούχων ΙΚΑ Αλεξανδρούπολης, μέλος Γραμματείας ΠΑΜΕ, Δημοτική Σύμβουλος

4 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ - ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων

5 ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Λογοθεραπεύτρια Μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Αλεξανδρούπολης

6 ΓΚΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Εκπαιδευτικός Δημοτικός Σύμβουλος

ΡΟΔΟΠΗ

1 ΦΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Παιδίατρος Δημοτικός Σύμβουλος Κομοτηνής

2 ΚΕΛΕΣ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ Αγροτοκτηνοτρόφος

3 ΣΠΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Οδοντίατρος

4 ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ) Γεωλόγος Μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ν. Ροδόπης

5 ΓΚΛΑΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Ροδόπης

ΞΑΝΘΗ

1 ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΒΟΥΛΑ Δημόσιος Υπάλληλος Πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Ξάνθης

2 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Βιομηχανικός εργάτης Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Ξάνθης, μέλος Γραμματείας ΠΑΜΕ

3 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ Μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ξάνθης

4 ΡΟΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ξάνθης, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων 2ου νηπιαγωγείου

5 ΒΟΥΖΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος Γραμματείας ΠΑΣΕΒΕ

ΔΡΑΜΑ

1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Αγρότης Δημοτικός Σύμβουλος Δράμας

2 ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Τεχνολόγος γεωπόνος Μέλος Γραμματείας ΠΑΣΕΒΕ

3 ΔΡΑΝΟΒΑΛΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) Συνταξιούχος Πρώην πρόεδρος Μουσικοδραματικού Συλλόγου Χωριστής «Η Αναγεννηθείσα Μακεδονία»

4 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ Δασκάλα Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δράμας, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Δράμας

5 ΜΠΑΤΖΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Αγρότης

ΚΑΒΑΛΑ

1 ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Εκπαιδευτικός Δημοτικός Σύμβουλος Καβάλας

2 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΝΙΚΟΣ Αγρότης Δημοτικός Σύμβουλος Θάσου

3 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Πρόεδρος Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων & Ιδιωτικών Υπαλλήλων Καβάλας, μέλος Γραμματείας Καβάλας του ΠΑΜΕ

4 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ Γεωπόνος Μέλος Πανελλαδικής Γραμματείας της ΠΑΣΥ

5 ΚΑΓΙΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μέλος της Γραμματείας Καβάλας της ΠΑΣΕΒΕ, μέλος του ΔΣ του Εμπορικού Συλλόγου Καβάλας, μέλος του Πολιτιστικού Συλλόγου «Θέατρο Πολιτών» και μέλος του ΔΣ ΔΗΠΕΘΕ Καβάλας

6 ΠΗΛΙΤΣΗ ΧΑΪΔΟΥΛΑ (ΧΑΡΙΣ) Συνταξιούχος ΙΚΑ

ΑΧΑΪΑ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Βουλευτής

2 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Εργαζόμενος Coca - Cola 3Ε Μέλος της Γραμματείας Αχαΐας του ΠΑΜΕ, μέλος ΔΣ κλαδικού σωματείου Τροφίμων - Ποτών

3 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ Πρώην καλαθοσφαιριστής, προπονητής μπάσκετ Μέλος Αθλητικού Οργανισμού Δήμου Πατρέων

4 ΛΑΪΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γιατρός ρευματολόγος Δημοτικός Σύμβουλος Αιγίου

5 ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Πολιτικός Επιστήμονας

6 ΚΟΥΡΗ ΗΡΑ Συνεργαζόμενη Φιλόλογος Πρώην Δημοτική Σύμβουλος Πατρέων

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΣΥ Συνταξιούχος, πρώην εργαζόμενη στο νοσοκομείο Αγ. Ανδρέας

8 ΚΟΝΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γραμματέας ΔΣ Παμμικρασιατικού Συνδέσμου Πατρών και Περιχώρων

9 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ Αγρότης Πρόεδρος του Συλλόγου Παραγωγών Λαϊκών Αγορών Νομού Αχαΐας, Δημοτικός Σύμβουλος Δυτικής Αχαΐας

10 ΤΖΑΜΑΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΗ) Δικηγόρος

11 ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ Δημοτική Σύμβουλος Πατρέων

ΗΛΕΙΑ

1 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μηχανικός ελεύθερος επαγγελματίας Δημοτικός Σύμβουλος Πύργου

2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ ΝΑΤΑΣΑ Συνεργαζόμενη Ιδιωτική Υπάλληλος Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Αμαλιάδας

3 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΒΑ Εκπαιδευτικός Μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Ηλείας

4 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ Εκπαιδευτικός Πρώην δήμαρχος Ανδρίτσαινας

5 ΚΟΛΟΣΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Εκπαιδευτικός Δημοτικός Σύμβουλος Ηλιδας

6 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Ηλείας, Δημοτικός Σύμβουλος Ζαχάρως

7 ΤΣΑΣΗ ΖΩΗ Πρόεδρος Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων Κυλλήνης

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

1 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Βουλευτής

2 ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Συνταξιούχος, πρώην διεθνής διαιτητής

3 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Αιτωλοακαρνανίας

4 ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Αγρινίου

5 ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Οδοντίατρος Μέλος ΔΣ Ενωσης Γονέων Αγρινίου

6 ΚΡΙΚΟΥ ΒΑΣΩ Εκπαιδευτικός

7 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Οικοδόμος Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Αγρινίου

8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Εκπαιδευτικός

9 ΣΤΑΘΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αυτοαπασχολούμενος

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Τραπεζοϋπάλληλος Γραμματέας Εργατικού Κέντρου Ζακύνθου

2 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Δάσκαλος Περιφερειακός Σύμβουλος Ιωνίων Νήσων

3 ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ ΜΑΙΡΗ Δικηγόρος

ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ-ΙΘΑΚΗ

1 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Πολιτικός μηχανικός

2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Εκπαιδευτικός Πρόεδρος ΕΛΜΕ Κεφαλλονίας - Ιθάκης

3 ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Κεφαλλονιάς - Ιθάκης

ΚΟΖΑΝΗ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΒΗΤΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Δικηγόρος Περιφερειακός Σύμβουλος

2 ΤΣΙΓΚΑ ΕΦΗ Γεωπόνος Μέλος του ΔΣ της Ομοσπονδίας Γυναικών Ελλάδας (ΟΓΕ)

3 ΕΓΡΕΣ ΑΒΡΑΑΜ Μέλος της Πανελλαδικής Γραμματείας της ΠΑΣΥ

4 ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΝΩΝΤΑΣ Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Κοζάνης

5 ΣΤΡΑΒΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Συνταξιούχος

6 ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Εργαζόμενος ΔΕΗ Πρόεδρος Σωματείου ΣΕΕΕΝ, Μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Πτολεμαΐδας

7 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Πτολεμαΐδας

ΓΡΕΒΕΝΑ

1 ΧΑΣΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Μέλος του Γραφείου του Κεντρικού Συμβουλίου της ΚΝΕ

2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Εκπαιδευτικός

3 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Γρεβενών, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Γρεβενών

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

1 ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Εκπαιδευτικός Δημοτική Σύμβουλος Καστοριάς

2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Καστοριάς

3 ΖΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Πρόεδρος Σωματείου Γουνεργατών

4 ΜΟΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πρόεδρος Αγροτικού Συνεταιρισμού Δημητριακών & Κτηνοτροφικών Προϊόντων Καστοριάς

ΦΛΩΡΙΝΑ

1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Εργαζόμενος ΔΕΗ

2 ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Δικηγόρος Περιφερειακός Σύμβουλος, μέλος ΔΣ Δικηγορικού Συλλόγου Φλώρινας

3 ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΚΛΥΜΗΣ Αυτοαπασχολούμενος

4 ΤΟΡΛΑΚΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ Ιδιωτική Υπάλληλος Μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Φλώρινας

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος Ομοσπονδίας Οικοδόμων, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Ιωαννίνων, πρώην Βουλευτής

2 ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΟΛΥ Δικηγόρος Περιφερειακή Σύμβουλος Ηπείρου

3 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Νοσηλευτής Μέλος ΔΣ της ΠΟΕΔΗΝ, μέλος ΔΣ ΑΔΕΔΥ

4 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΤΑΚΗΣ Ηλεκτρολόγος Δημοτικός Σύμβουλος Ιωαννίνων, μέλος ΔΣ ΓΕΣΕΒΕ

5 ΣΔΟΥΚΟΣ ΤΑΚΗΣ Συνεργαζόμενος Κτηνοτρόφος Δημοτικός Σύμβουλος Κόνιτσας

6 ΚΙΤΣΟΥ ΛΟΥΚΙΑ Μέλος ΔΣ Ενωσης Γονέων και Κηδεμόνων Ιωαννίνων

7 ΤΟΥΚΛΙΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Πρόεδρος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ιωαννίνων

ΛΕΥΚΑΔΑ

1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γιατρός Δημοτική Σύμβουλος Λευκάδας

2 ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ Οικοδόμος Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Λευκάδας

3 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΩΜΑΣ Λογιστής

ΚΕΡΚΥΡΑ

1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΥΡΣΙΝΗ Αρχαιολόγος

2 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ Απόστρατος ανθυποπυραγός

3 ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Συνεργαζόμενος Μέλος ΔΣ Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων Κέρκυρας

4 ΜΠΟΡΜΠΟΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Κέρκυρας

5 ΠΑΠΙΚΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Συνεργαζόμενος Εργαζόμενος ΔΕΗ

ΠΡΕΒΕΖΑ

1 ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Μέλος ΔΣ Φαρμακευτικού Συλλόγου Πρέβεζας

2 ΜΙΣΙΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Πρέβεζας

3 ΠΑΡΛΑ ΕΥΗ Μέλος ΔΣ σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Πρέβεζας

4 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Μηχανικός

ΑΡΤΑ

1 ΖΟΡΜΠΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΡΙΤΑ) Φαρμακοποιός

2 ΑΛΗΦΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Εργάτης

3 ΓΑΛΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Αρτας

4 ΓΕΙΤΟΝΑ ΟΛΓΑ Φοιτήτρια

5 ΜΠΕΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Αρτας

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

1 ΔΗΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ) Συνταξιούχος ΕΒΕ Δημοτικός Σύμβουλος Ηγουμενίτσας

2 ΓΚΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Οικοδόμος

3 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ Ιδιωτική Υπάλληλος

4 ΜΠΡΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ Φαρμακοποιός

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΣΥΝΤΙΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Κοινωνιολόγος Βουλευτής

2 ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Πρόεδρος Συνδικάτου Οικοδόμων Ηρακλείου, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου

3 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΛΙΝΑ Χημικός, εργαζόμενη στο Ινστιτούτο Τεχνολογίας Ερευνας (ΙΤΕ) Πρόεδρος Συλλόγου Μεταπτυχιακών Φοιτητών Χημικού Τμήματος

4 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Δημοσιογράφος

5 ΚΑΡΚΑΒΑΤΣΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου Αστερουσίων, Δημοτικός Σύμβουλων Αρχανών - Αστερουσίων

6 ΚΟΚΟΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ Αρχαιολόγος Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου

7 ΚΩΝΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Αντιπρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ηρακλείου

8 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Γιατρός Πρόεδρος Επιτροπής Ειρήνης Ηρακλείου

9 ΣΚΕΠΑΡΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ηλεκτρονικός

10 ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ ΝΑΤΑΣΑ Αρχαιολόγος Μέλος Ομάδας Γυναικών της ΟΓΕ Γαζίου

11 ΧΡΥΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων

ΧΑΝΙΑ

1 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΚΟΣ Πολιτικός Επιστήμονας

2 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Εμπόρων Κρήτης

3 ΚΟΥΜΑΚΗ ΑΛΕΚΑ Ιδιωτική Υπάλληλος Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου

4 ΛΟΥΤΣΕΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Πολιτικός Μηχανικός Μέλος Αντιπροσωπείας ΤΕΕ Δυτικής Κρήτης

5 ΜΕΛΗΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Απόστρατος Πυρονόμος

6 ΡΗΓΑΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Χανίων

ΡΕΘΥΜΝΟ

1 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Οικοδόμος

2 ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Φυσικός Εφαρμογών ΕΜΠ Μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων

3 ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ιδιωτική Εκπαιδευτικός

4 ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Ιδιωτικός Υπάλληλος Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Ρεθύμνου

ΛΑΣΙΘΙ

1 ΣΙΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Οικονομολόγος

2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Ξενοδοχοϋπάλληλος Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής Συνδικάτου Επισιτισμού - Τουρισμού νομού Λασιθίου

3 ΚΑΡΑΜΠΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Φαρμακοποιός Μέλος Ομάδας Γυναικών της ΟΓΕ Σητείας

4 ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Συνταξιούχος

ΜΕΣΣΗΝΙΑ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΚΑΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Συνεργαζόμενος Δικηγόρος

2 ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Οδοντίατρος Μέλος ΔΣ Ελληνικής Οδοντιατρικής Ομοσπονδίας

3 ΧΡΗΣΤΕΑ ΣΤΕΛΛΑ Μεταλλειολόγος Μέλος ΔΣ Σωματείου Επισκευαστών Αυτοκινήτων Μεσσηνίας

4 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κτηνίατρος Δημοτική Σύμβουλος Καλαμάτας

5 ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αντιπρόεδρος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Καλαμάτας, Πρόεδρος Ένωσης Γονέων και Κηδεμόνων Καλαμάτας

6 ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ Δάσκαλος Δημοτικός Σύμβουλος Τριφυλίας

7 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γραμματέας Τομεακού Συμβουλίου Μεσσηνίας της ΚΝΕ Σπουδάστρια ΤΕΙ

ΛΑΚΩΝΙΑ

1 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ Δημοτικός Σύμβουλος Σπάρτης

2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Δασκάλα Δημοτική Σύμβουλος Μονεμβασιάς

3 ΚΟΙΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αρτοποιός Δημοτικός Σύμβουλος Ευρώτα

4 ΒΟΥΛΟΥΜΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Πολιτικός Μηχανικός

5 ΒΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ Γραμματέας του Τομεακού Συμβουλίου Λακωνίας της ΚΝΕ

ΑΡΚΑΔΙΑ

1 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ Μέλος ΔΣ Σωματείου Εφοριακών Νομών Μεσσηνίας - Λακωνίας - Αρκαδίας, Περιφερειακός Σύμβουλος Πελοποννήσου

2 ΠΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Μηχανολόγος Μηχανικός Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Αρκαδίας

3 ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μέλος Πανελλαδικής Γραμματείας ΠΑΣΥ

4 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δημοτικός Σύμβουλος Μεγαλόπολης

5 ΡΑΔΑΙΟΥ ΣΜΑΡΩ Πολιτικός Μηχανικός

ΑΡΓΟΛΙΔΑ

1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Συνεργαζόμενος Κτηνοτρόφος Μέλος Πανελλαδικής Γραμματείας ΠΑΣΥ

2 ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Εργάτης στο εργοστάσιο χυμοποίησης ΡΕΑ Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων της ΕΑΣ Αργολίδας

3 ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ελεύθερη Επαγγελματίας

4 ΜΠΑΒΕΛΗ ΝΑΥΣΙΚΑ Μέλος του Αγροτοκτηνοτροφικού Συλλόγου Αργολίδας

5 ΜΠΑΒΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Γιατρός Μέλος ΔΣ Ιατρικού Συλλόγου Αργολίδας

ΚΟΡΙΝΘΙΑ

1 ΤΣΑΡΜΠΟΥ ΕΥΦΡΩΣΙΝΗ Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Κορινθίας

2 ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γραμματέας ΔΣ Εργαζομένων ΔΕΥΑ Δήμου Συκιονίων

3 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ Συνεργαζόμενος Οφθαλμίατρος

4 ΝΤΟΡΜΠΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Εργάτης Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων στον Κλάδο του Μετάλλου στο Νομό Κορινθίας

5 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ Εποχιακή εργαζόμενη σε συσκευαστήρια Μέλος της Ομάδας Γυναικών της ΟΓΕ Αγ.Θεοδώρων

6 ΔΙΚΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ιδιωτικός Υπάλληλος Μέλος της Γραμματείας Κορινθίας του ΠΑΜΕ

ΕΥΒΟΙΑ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μέλος του Πολιτικού Γραφείου της ΚΕ του ΚΚΕ Βουλευτής

2 ΝΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑ) Εκπαιδευτικός Μέλος ΔΣ ΟΓΕ, Περιφερειακή Σύμβουλος Στερεάς Ελλάδας

3 ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ιδιωτικός Υπάλληλος

4 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΡΑΧΙΩΤΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ Συνταξιούχος

5 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Εύβοιας, μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας, Πρόεδρος Συνδικάτου Τροφίμων - Ποτών Εύβοιας - Βοιωτίας

6 ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου Μαντουδίου, Δημοτικός Σύμβουλος Μαντουδίου - Λίμνης - Αγ. Αννας

7 ΠΥΘΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Φιλόλογος Δημοτική Σύμβουλος Δυρφίων - Μεσσαπίων

8 ΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χημικός

ΦΘΙΩΤΙΔΑ

1 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Γεωπόνος

2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γιατρός Μέλος του ΔΣ της Ενωσης Νοσοκομειακών Γιατρών Λαμίας και του Ιατρικού Συλλόγου Φθιώτιδας

3 ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Μέλος του σωματείου της ΛΑΡΚΟ και του Εργατικού Κέντρου Φθιώτιδας, Πρόεδρος Συνδικάτου Μετάλλου Φθιώτιδας

4 ΜΠΟΥΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Συνεργαζόμενος Αρχιτέκτων- Μηχανικός

5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Πρόεδρος σωματείου εμποροϋπαλλήλων Φθιώτιδας, μέλος του Εργατικού Κέντρου Φθιώτιδας

6 ΚΑΨΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Αγρότισσα Μέλος ΔΣ συλλόγου Λαμίας της ΟΓΕ

7 ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Εκπαιδευτικός Μέλος ΔΣ σωματείου εμποροϋπαλλήλων Φθιώτιδας

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

1 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Εργάτης

2 ΛΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τεχνολόγος Μηχανικός

3 ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Συνταξιούχος Τραπεζοϋπάλληλος Δημοτικός Σύμβουλος Καρπενησίου

ΦΩΚΙΔΑ

1 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Δημοτικός Σύμβουλος Δελφών, Πρόεδρος Συνταξιούχων ΙΚΑ Φωκίδας

2 ΤΣΕΛΕΣ ΔΡΟΣΟΣ Μηχανικός Περιβάλλοντος

3 ΓΩΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) Πρώην εργαζόμενος στο ΕΘΝΟΣ Μέλος ΔΣ Ενωση Προσωπικού Ημερήσιων Εφημερίδων Αθηνών (ΕΠΗΕΑ)

ΒΟΙΩΤΙΑ

1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γενικός Γραμματέας της ΚΕ του ΚΚΕ

2 ΚΟΤΣΙΚΩΝΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Δικηγόρος Δημοτικός Σύμβουλος Λιβαδειάς

3 ΤΟΥΛΟΥΜΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δικηγόρος Δημοτικός Σύμβουλος Θήβας

4 ΤΖΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Τεχνολόγος Γεωπόνος Μέλος ΔΣ Εμπόρων Λαϊκών Αγορών Βοιωτίας

5 ΚΑΒΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Βιομηχανικός Εργάτης Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Θήβας, Πρόεδρος ΔΣ Συνδικάτου Χημικής Βιομηχανίας Βοιωτίας «Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ»

ΛΑΡΙΣΑ

α/α Ονοματεπώνυμο Επάγγελμα Χρέωση στο κίνημα

1 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γιατρός Βουλευτής

2 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Λάρισας, μέλος της Πανελλαδικής Γραμματείας της ΠΑΣΥ

3 ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λάρισας, μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας ΠΑΜΕ

4 ΑΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Οδοντίατρος

5 ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ Δικηγόρος

6 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Πρόεδρος Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων Λάρισας, μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Λάρισας

7 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Πανεπιστημιακή γιατρός στο ΠΠΝΛ

8 ΚΑΣΣΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Συνεργαζόμενος Δημοτικός Σύμβουλος Αγιάς

9 ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Πρόεδρος Σωματείου Ιδιωτικών Κλινικών Λάρισας

10 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Μέλος ΔΣ Εμπορικού Συλλόγου Λάρισας, Δημοτικός Σύμβουλος Κιλελέρ

11 ΤΣΙΚΡΙΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Αγρότης

ΜΑΓΝΗΣΙΑ

1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Εργαζόμενος στη ΜΕΤΚΑ (Μυτιληναίος) Πρόεδρος Σωματείου Μετάλλου «Μήτσος Παπαρήγας», μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Βόλου και Ομοσπονδίας Μετάλλου

2 ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Δημοτικός Σύμβουλος Βόλου, πρώην Βουλευτής

3 ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Αγροτοσυνδικαλιστής

4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αυτοαπασχολούμενος

5 ΛΟΥΜΑ ΡΕΝΑ Αυτοαπασχολούμενη

6 ΡΗΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Δασκάλα

7 ΡΟΥΣΗ - ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) Εκπαιδευτικός Μέλος του ΔΣ της ΟΓΕ, Πρόεδρος Συλλόγου Γυναικών Μαγνησίας

8 ΤΣΑΛΟΥΧΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ Συνταξιούχος ΟΤΑ Δημοτικός Σύμβουλος Βόλου

ΤΡΙΚΑΛΑ

1 ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Δικηγόρος

2 ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εκπαιδευτικός Δημοτικός Σύμβουλος Τρικάλων

3 ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Νοσηλεύτρια Συνδικαλιστικό στέλεχος, Μέλος του ΔΣ της ΟΓΕ

4 ΝΤΟΥΡΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Μηχανικός

5 ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Λογιστής

6 ΚΑΠΕΤΗ ΓΩΡΓΙΑ Αδιόριστη εκπαιδευτικός

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

1 ΜΠΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγου Καρδίτσας, μέλος της Πανελλαδικής Γραμματείας της ΠΑΣΥ

2 ΑΓΓΕΛΟΥ ΛΗΔΑ Γιατρός

3 ΚΟΥΤΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Αδιόριστη εκπαιδευτικός Μέλος ΔΣ Σωματείου Εμποροϋπαλλήλων

4 ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου Καρδίτσας, Δημοτικός Σύμβουλος Καρδίτσας

5 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Καρδίτσας, Δημοτικός Σύμβουλος Παλαμά

6 ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Καρδίτσας

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις απο όλο τον κόσμο